Kde koupit 2-dílná sada do kočárku s minky by Teddy - sv. zelená, tm. zelená

Baby Nellys ®, 2D, Minky - tm. zelená <strong>Sada do kočárku komplet Baby Nellys®. </strong> <br /> <br />Sada může sloužit jako hrací dečka pro miminko,podložka při koupání… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • 2-dílná sada do kočárku s minky by Teddy - sv. zelená, tm. zelená Vybavení a doplňky
Cena
369 Kč
Dostupnost
Skladem 13.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží 2-dílná sada do kočárku s minky by Teddy - sv. zelená, tm. zelená které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 369 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Baby Nellys ®, 2D, Minky - tm. zelená <strong>Sada do kočárku komplet Baby Nellys®. </strong> <br /> <br />Sada může sloužit jako hrací dečka pro miminko,podložka při koupání, přikrývka do sedačky,můžete do ni zavinout miminko, prostě cokoliv Vás napadne. <br /> <br /><strong>Rozměr: </strong> <br />Polštařek cca 35 x 25 cm. <br />Peřinka (podložka): cca 70x55 cm. <br />Povrch z jedné strany 100% bavlna, z druhé strany 100% polyester - MINKY. <br /> <br />Výplň je z hypoalergeního silikonového vlákna 100% polyester. <br /> <br />Praní při teplotě do 30°C. <br />Žehlení při teplotě do 150°C. <br /> <br />1. Jakost. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit 2-dílná sada do kočárku s minky by Teddy - sv. zelená, tm. zelená z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309125114 a ID 93453
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 135 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit 2-dílná sada do kočárku s minky by Teddy - sv. zelená, tm. zelená. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa 2-dílná sada do kočárku s minky by Teddy - sv. zelená, tm. zelená na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete 2-dílná sada do kočárku s minky by Teddy - sv. zelená, tm. zelená vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: