Kde koupit 2-dílná soupravička košilka + dupačky Mum and Dad

Vel. 56, barva: Bílá, šedé pruhy, Mum and Dad, Koala <strong>2-dílná soupravička košilka + dupačky Mum and Dad.</strong> <br /> <br /><strong>Sada obsahuje:</strong&g… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • 2-dílná soupravička košilka + dupačky Mum and Dad  Vybavení a doplňky
Cena
269 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží 2-dílná soupravička košilka + dupačky Mum and Dad které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 269 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vel. 56, barva: Bílá, šedé pruhy, Mum and Dad, Koala <strong>2-dílná soupravička košilka + dupačky Mum and Dad.</strong> <br /> <br /><strong>Sada obsahuje:</strong> <br />Dupačky a košilku. <br /> <br />Set je vyrobený z atestované kvalitní 100% bavlny. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br /><strong>Rozměry dupaček:</strong> <br /><strong>Vel.56</strong> délka od ramen k rozkroku cca 34cm, hrudník cca 24cm <br /><strong>Vel.62</strong> délka od ramen k rozkroku cca 36cm, hrudník cca 25cm <br /><strong>Vel.68</strong> délka od ramen k rozkroku cca 39cm, hrudník cca 26cm <br /> <br /><strong>Rozměry košilky:</strong> <br /><strong>Vel.56</strong>hrudník cca 23cm, délka rukávku od krčku 25cm <br /><strong>Vel.62</strong>hrudník cca 24cm, délka rukávku od krčku 27cm <br /><strong>Vel.68</strong>hrudník cca 26cm, délka rukávku od krčku 29cm <br /> <br />Uvedené rozměry se mohou minimálně lišit +-0,5 -1,5 cm. <br /> <br /> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit 2-dílná soupravička košilka + dupačky Mum and Dad z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901780100155 a ID 94800
- jistota kvalitního výrobce KOALA
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 98 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit 2-dílná soupravička košilka + dupačky Mum and Dad . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa 2-dílná soupravička košilka + dupačky Mum and Dad na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky KOALA, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete 2-dílná soupravička košilka + dupačky Mum and Dad vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky KOALA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz