Kde koupit 2-dílné povlečení do kolébky 90x80 cm, Sweet Dreams by Teddy - zelená

Baby Nellys ®, 2D Sweet Dreams by Teddy - zelená <strong>2-dílná sada do kolébky Baby Nellys®. </strong> <br /> <br /><strong>Baby Nellys ® = česká značka - záruka kval… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • 2-dílné povlečení do kolébky 90x80 cm, Sweet Dreams by Teddy - zelená Vybavení a doplňky
Cena
252 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží 2-dílné povlečení do kolébky 90x80 cm, Sweet Dreams by Teddy - zelená které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 252 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Baby Nellys ®, 2D Sweet Dreams by Teddy - zelená <strong>2-dílná sada do kolébky Baby Nellys®. </strong> <br /> <br /><strong>Baby Nellys ® = česká značka - záruka kvality a spokojenosti.</strong> <br /> <br /><strong>2dílná sada</strong> - povlečení na polštářek a peřinku. <br /> <br /> <br /><strong>Rozměr: </strong> <br />Polštařek: cca 35 x 40 cm. <br />Peřinka: cca 90x80 cm. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> <br />100% bavlna. <br /> <br />1. Jakost. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit 2-dílné povlečení do kolébky 90x80 cm, Sweet Dreams by Teddy - zelená z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309130194 a ID 94864
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 109 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit 2-dílné povlečení do kolébky 90x80 cm, Sweet Dreams by Teddy - zelená. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa 2-dílné povlečení do kolébky 90x80 cm, Sweet Dreams by Teddy - zelená na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete 2-dílné povlečení do kolébky 90x80 cm, Sweet Dreams by Teddy - zelená vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz