Kde koupit 2be3 Dívčí polodupačky - modro-šedé

Dívčí polodupačky v šedo-modrém provedení. Polodupačky mají: pružný pas  ťapky s kanýry Materiál: 100% bavlna Při praní se vždy řiďte pokyny uvedenými na štítku výrobce! Zobrazit celý detail produktu >>>
  • 2be3 Dívčí polodupačky - modro-šedé
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
169 Kč
Dostupnost
Skladem 12.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží 2be3 Dívčí polodupačky - modro-šedé které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 169 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dívčí polodupačky v šedo-modrém provedení. Polodupačky mají: pružný pas  ťapky s kanýry Materiál: 100% bavlna Při praní se vždy řiďte pokyny uvedenými na štítku výrobce!

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit 2be3 Dívčí polodupačky - modro-šedé z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 2012803440011 a ID 14357964
- jistota kvalitního výrobce 2be3
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 45 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit 2be3 Dívčí polodupačky - modro-šedé . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa 2be3 Dívčí polodupačky - modro-šedé na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky 2be3, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete 2be3 Dívčí polodupačky - modro-šedé vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: