Kde koupit 5-ti dílná soupravička do porodnice Baby Little Star - růžová

vel. 56, barva : růžová <strong>Soupravička do porodnice Baby Nellys ®.</strong> <br /> <br />Krásná soupravička nejen do porodnice :) <br /><strong>Vhodná i jako… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • 5-ti dílná soupravička do porodnice Baby Little Star - růžová Vybavení a doplňky
Cena
349 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží 5-ti dílná soupravička do porodnice Baby Little Star - růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 349 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vel. 56, barva : růžová <strong>Soupravička do porodnice Baby Nellys ®.</strong> <br /> <br />Krásná soupravička nejen do porodnice :) <br /><strong>Vhodná i jako dárek !</strong> <br /> <br /><strong>Soupravička obsahuje:</strong> <br />Čepičku. <br />Rukavičky 2ks (1pár), <br />Body dlouhý rukávek. <br />Polodupačky. <br />Bavlněné botičky/ponožtičky. <br /> <br /><strong>Materiál: </strong> <br />100% kvalitní bavlna. <br /> <br />1. Jakost . <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br /><strong>Vel. 56</strong> <br />Body dlouhý rukávek: hrudník 2 x19 cm , délka rukávku od krku 21 cm , délka od ramen k rozkroku 33 cm <br />Polodupačky: délka od pasu k patičkám 27 cm, pas 2 x 15 cm (měřeno v klidu) <br />Čepička: hloubka 11,5 cm, obvod 2 x 9,5 cm <br />Rukavičky: cca 8 cm <br />Botičky: délka cca 9 cm <br /> <br /><strong>Vel. 62</strong> <br />Body dlouhý rukávek: hrudník 2 x 21 cm , délka rukávku od krku 23 cm , délka od ramen k rozkroku 37 cm <br />Polodupačky: délka od pasu k patičkám 31 cm, pas 2 x 16 cm (měřeno v klidu) <br />Čepička: hloubka 12,5 cm, obvod 2 x 10,5 cm <br />Rukavičky: cca 9 cm <br />Botičky: délka cca 10 cm <br /> <br /><strong>Vel. 68</strong> <br />Body dlouhý rukávek: hrudník 2 x 24 cm , délka rukávku od krku 27 cm , délka od ramen k rozkroku 39 cm <br />Polodupačky: délka od pasu k patičkám 41 cm, pas 2 x 20 cm (měřeno v klidu) <br />Čepička: hloubka 15 cm, obvod 2 x 16 cm <br />Rukavičky: cca 10 cm <br />Botičky: délka cca 11 cm <br /> <br />Uvedené rozměry se mohou minimálně lišit +- 0,5-1,5cm. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit 5-ti dílná soupravička do porodnice Baby Little Star - růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309138060 a ID 96076
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 131 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit 5-ti dílná soupravička do porodnice Baby Little Star - růžová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa 5-ti dílná soupravička do porodnice Baby Little Star - růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete 5-ti dílná soupravička do porodnice Baby Little Star - růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz