Kde koupit 5ti dílná sada nadobí z bambusu eko - baletka

12m+, baletka <strong>Sada nadobí z bambusu eko.</strong> <br /> <br />Představujeme novou sadu dětského nádobí vyrobenou z organického bambusu. Nyní můžete mít také svůj oblí… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • 5ti dílná sada nadobí z bambusu eko - baletka Vybavení a doplňky
Cena
339 Kč
Dostupnost
Skladem 25.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží 5ti dílná sada nadobí z bambusu eko - baletka které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 339 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

12m+, baletka <strong>Sada nadobí z bambusu eko.</strong> <br /> <br />Představujeme novou sadu dětského nádobí vyrobenou z organického bambusu. Nyní můžete mít také svůj oblíbený hrnek nebo talíř z ekologických materiálů. <br /> <br />Set je vyroben v zajímavých barvách s motivem baletky. <br /> <br /><strong>ada obsahuje:</strong> <br />- talířek (průměr 21 cm), <br />- miska (průměr 13 cm), <br />- hrneček 250 ml, <br />- lžíci a vidličku. <br /> <br />Celý balíček je v dárkovém kartonovém obalu - ideální pro dárek! <br /> <br />Materiál: bambus <br /> <br />Lze mýt v myčce. <br /> <br />Neumísťujte do mikrovlnné trouby.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit 5ti dílná sada nadobí z bambusu eko - baletka z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4001176600021 a ID 93877
- jistota kvalitního výrobce Mertens
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 112 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit 5ti dílná sada nadobí z bambusu eko - baletka. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa 5ti dílná sada nadobí z bambusu eko - baletka na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Mertens, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete 5ti dílná sada nadobí z bambusu eko - baletka vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Mertens, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz