Kde koupit Adaptic KRYTÍ NEADHERENTNÍ ATRAUMATICKÉ ADAPTIC 7,6X7,6CM,5KS

  • Adaptic KRYTÍ NEADHERENTNÍ ATRAUMATICKÉ ADAPTIC 7,6X7,6CM,5KS Vybavení a doplňky
Cena
103 Kč
Dostupnost
Skladem 03.08.2020
Doprava na tento produkt
od 79 Kč
Do obchodu » BENU.CZ

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Adaptic KRYTÍ NEADHERENTNÍ ATRAUMATICKÉ ADAPTIC 7,6X7,6CM,5KS které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 103 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>Z toho e-shopu BENU.CZ můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Adaptic KRYTÍ NEADHERENTNÍ ATRAUMATICKÉ ADAPTIC 7,6X7,6CM,5KS z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595006720035 a ID 173738
- jistota kvalitního výrobce Alliance Healthcare
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 69 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Adaptic KRYTÍ NEADHERENTNÍ ATRAUMATICKÉ ADAPTIC 7,6X7,6CM,5KS. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Adaptic KRYTÍ NEADHERENTNÍ ATRAUMATICKÉ ADAPTIC 7,6X7,6CM,5KS na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop BENU.CZ doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Alliance Healthcare, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Adaptic KRYTÍ NEADHERENTNÍ ATRAUMATICKÉ ADAPTIC 7,6X7,6CM,5KS vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci BENU.CZ

Díky propojení s evropským lídrem na trhu s léčivy je BENU.CZ vaše první volba při výběru špičkových léků, zdravotnického materiálu i vyživových doplňků. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Alliance Healthcare, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt BENU.CZ za výhodnou cenu.


BENU.CZ