Kde koupit AKG HSD 271

Uzavřená dynamická sluchátka s mikrofonem vhodné pro použití ve studiu, nahrávání, Intercom nebo vysílání, frekvenční rozsah sluchátek 16Hz - 28kHz, odpor 55Ohm, XLR konektor zapínané Low-Cut filtr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • AKG HSD 271 Sluchátka s mikrofonem
Cena
6 590 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží AKG HSD 271 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 6 590 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Uzavřená dynamická sluchátka s mikrofonem vhodné pro použití ve studiu, nahrávání, Intercom nebo vysílání, frekvenční rozsah sluchátek 16Hz - 28kHz, odpor 55Ohm, XLR konektor zapínané Low-Cut filtr , kondenzátorový mikrofon s kardioidní charakteristikou 20Hz - 20kHz, provedení Black.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AKG HSD 271 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 207421
- jistota kvalitního výrobce AKG
- kategorie Sluchátka s mikrofonem

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 77 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit AKG HSD 271. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa AKG HSD 271 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Sluchátka s mikrofonem AKG, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete AKG HSD 271 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: