Kde koupit Alctron MA614S

Mikrofonní stojan ze série Broadcasting určený pro umístění mikrofonu na stůl. Stojan je přizpůsoben na vysílací, rádiové nebo podcastů účely a je vybaven silným pérováním, které je možné použít i s t… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Alctron MA614S Mikrofonní stojany-stolní
Cena
1 590 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Alctron MA614S které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 590 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Mikrofonní stojan ze série Broadcasting určený pro umístění mikrofonu na stůl. Stojan je přizpůsoben na vysílací, rádiové nebo podcastů účely a je vybaven silným pérováním, které je možné použít i s těžkými, profesionálními mikrofony. MA614S nabízí plně nastavitelné a polohovatelné rameno pro dokonalé přizpůsobení se jakémukoliv prostředí. Stojan se dodává včetně kabelu a pevného úchytu pro umístění na stůl. Barevné provedení: Silver.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Alctron MA614S z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229363
- jistota kvalitního výrobce Alctron
- kategorie Mikrofonní stojany-stolní

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 105 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Alctron MA614S. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Alctron MA614S na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Mikrofonní stojany-stolní Alctron, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Alctron MA614S vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: