Kde koupit Alesis Pro X Hi-Hat

Jednozónová, duální Hi-Hat pad s průměrem 12" ideální pro elektronické bicí Alesis DM8 a DM10. Disponuje přirozenou hratelností se zvukem akustického Hi-Hat činelu a širokou, reagující hrací plochou… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Alesis Pro X Hi-Hat Činelové pady
Cena
2 510 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Alesis Pro X Hi-Hat které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 510 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Jednozónová, duální Hi-Hat pad s průměrem 12" ideální pro elektronické bicí Alesis DM8 a DM10. Disponuje přirozenou hratelností se zvukem akustického Hi-Hat činelu a širokou, reagující hrací plochou. Navíc vám umožní vytvářet otevřený, polootevřený, zavřený, chick, nebo splash zvuk. Součástí balení jsou dva připojovací kabely a hi-hat clutch. Hmotnost: 1,4kg

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Alesis Pro X Hi-Hat z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 219727
- jistota kvalitního výrobce Alesis
- kategorie Činelové pady

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 44 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Alesis Pro X Hi-Hat. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Alesis Pro X Hi-Hat na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Činelové pady Alesis, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Alesis Pro X Hi-Hat vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: