Kde koupit Alltoys Pěnové puzzle zvířátka a dopravní prostředky - 10 ks

Pěnové podlahové puzzle - koberec s vroubkovaným povrchem a vyjímatelnými částmi. Jednoduše rozebíratelný a barevně stálý pěnový koberec je ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Alltoys Pěnové puzzle zvířátka a dopravní prostředky - 10 ks
					
				 Pěnové puzzle na zem
Cena
279 Kč
Dostupnost
Skladem 26.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Alltoys Pěnové puzzle zvířátka a dopravní prostředky - 10 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 279 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pěnové podlahové puzzle - koberec s vroubkovaným povrchem a vyjímatelnými částmi. Jednoduše rozebíratelný a barevně stálý pěnový koberec je ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si hrají děti a plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum jsou příliš chladné. Pěnové podlahové puzzle je měkké, voděodolně, zdravotně nezávadné, tlumí hluk, skvěle izoluje a je lehce manipulovatelné a skladné. Z jednotlivých dílů lze poskládat kostka nebo třeba krabice na hračky. Děti si hravou formou rozvíjí koordinaci, prostorovou představivost a logické myšlení. Rozměry jedné podložky: 32 cm × 32 cm × 10 mm. V balení je 10 ks podložek.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Alltoys Pěnové puzzle zvířátka a dopravní prostředky - 10 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591945059045 a ID 3274207
- jistota kvalitního výrobce Alltoys
- kategorie Pěnové puzzle na zem

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 124 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Alltoys Pěnové puzzle zvířátka a dopravní prostředky - 10 ks . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Alltoys Pěnové puzzle zvířátka a dopravní prostředky - 10 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pěnové puzzle na zem Alltoys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Alltoys Pěnové puzzle zvířátka a dopravní prostředky - 10 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Pěnové puzzle na zem Alltoys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz