Kde koupit ALTERNA Caviar Moisture Intense Oil Créme Pre-Shampoo Treatment 125 ml

Maska na vlasy ALTERNA Caviar Moisture Intense Oil Créme Pre-Shampoo Treatment 125 ml: Využijte složky mycích vlasových přípravků na maximum. Podkladová péče ALTERNA Caviar Moisture Intens… Zobrazit celý detail produktu >>> Zobrazit všechny podobné produkty Zkontrolovat dostupnost » Alza.cz MAXI Drogerie
Produkt již není dostupný
Ověřit dostupnost produktu
  • ALTERNA Caviar Moisture Intense Oil Créme Pre-Shampoo Treatment 125 ml Vybavení a doplňky

Podrobnosti a detail produktu

Zboží ALTERNA Caviar Moisture Intense Oil Créme Pre-Shampoo Treatment 125 ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 479 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Maska na vlasy ALTERNA Caviar Moisture Intense Oil Créme Pre-Shampoo Treatment 125 ml: Využijte složky mycích vlasových přípravků na maximum. Podkladová péče ALTERNA Caviar Moisture Intense Oil Créme Pre-Shampoo Treatment připraví vaše vlasy na následné mytí. Nejenže vlasy hydratuje a regeneruje, navíc ještě znásobuje příznivé účinky kosmetických přípravků použitých při další péči. ALTERNA Caviar Moisture Intense Oil Créme Pre-Shampoo Treatment obsahuje habešský olej, který se váže na vyživující složky kondicionéru a tak prohlubuje vlasovou hydrataci. Odpuzuje minerální látky obsažené ve vodě. Klíčové vlastnosti masky ALTERNA Caviar Moisture Intense Oil Créme Pre-Shampoo TreatmentPodkladová péče hydratuje a vyživuje vlasyZintenzivňuje příznivé účinky dalších mycích přípravkůObsahuje habešský olejOdpuzuje minerální látkyUrčeno pro velmi suché vlasy Použití:Naneste po celé délce suchých vlasů, nechte působit 5 - 15 minut, opláchněte a umyjte vlasy šamponem a kondicionérem.

Z toho e-shopu Alza.cz MAXI Drogerie můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ALTERNA Caviar Moisture Intense Oil Créme Pre-Shampoo Treatment 125 ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 0873509024521 a ID 5091225
- jistota kvalitního výrobce ALTERNA
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 92 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit ALTERNA Caviar Moisture Intense Oil Créme Pre-Shampoo Treatment 125 ml. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa ALTERNA Caviar Moisture Intense Oil Créme Pre-Shampoo Treatment 125 ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz MAXI Drogerie doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky ALTERNA, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete ALTERNA Caviar Moisture Intense Oil Créme Pre-Shampoo Treatment 125 ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz MAXI Drogerie

Mezi online drogeriemi si Alza.cz MAXI Drogerie udělal velmi rychle své místo. Kosmetiku a péči o tělu můžete svěřit do ruky tomuto zákaznicky oblíbenému eshopu. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky ALTERNA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz MAXI Drogerie za výhodnou cenu.


Alza.cz MAXI Drogerie