Kde koupit Alve Forte dvoudílný hliníkový žebřík, univerzální - 2x14 příček FORTE 8514

Dvoudílný univerzální hliníkový žebřík Forte Výrobek českého výrobce Alve. Řada FORTE v dokonalém žluto-černém designu splňuje ta nejnáročnější kritéria profesionálů. Pro použití na stavbách, ve firmá… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Alve Forte dvoudílný hliníkový žebřík, univerzální - 2x14 příček FORTE 8514 Vybavení a doplňky
Cena
5 460 Kč
Dostupnost
19.08.2020
Doprava na tento produkt
od 199 Kč
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Alve Forte dvoudílný hliníkový žebřík, univerzální - 2x14 příček FORTE 8514 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 5 460 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dvoudílný univerzální hliníkový žebřík Forte Výrobek českého výrobce Alve. Řada FORTE v dokonalém žluto-černém designu splňuje ta nejnáročnější kritéria profesionálů. Pro použití na stavbách, ve firmách, ale i na zahradách a pro běžné domácí použití. Neobejdete se bez něj při česání ovoce, opravách domu, čištění okapů či při běžné výměně žárovky.   Technické parametry: povolené zatížení je max. 150 kg (na všechny výrobky Alve Eurostyl i Forte) počet příček 2x8 až 2x14 max. výsuvná délka 3,83 až 7,22 m šířka 412 mm Obě řady hliníkových žebříků EUROSTYL i FORTE prošly náročnými zkušebními testy a získaly certifikáty u nás i v zahraničí. Dokumenty ke stažení: Návod k žebříkům Alve Certifikát k dvoudílnému univerzálnímu Al žebříku Forte

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Alve Forte dvoudílný hliníkový žebřík, univerzální - 2x14 příček FORTE 8514 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 60393
- jistota kvalitního výrobce Alve
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 128 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Alve Forte dvoudílný hliníkový žebřík, univerzální - 2x14 příček FORTE 8514. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Alve Forte dvoudílný hliníkový žebřík, univerzální - 2x14 příček FORTE 8514 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Alve, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Alve Forte dvoudílný hliníkový žebřík, univerzální - 2x14 příček FORTE 8514 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Alve, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz