Kde koupit AMBI PUR 3vol Pet Refill 20 ml

Osvěžovač vzduchu AMBI PUR 3vol Pet Refill 20 ml: Došla vám náplň do elektrického osvěžovače od uznávané značky ve světě vůní Ambi Pur? Pořiďte si náhradní náplň Pet, která má v zásobě tři vůně… Zobrazit celý detail produktu >>> Zobrazit všechny podobné produkty Zkontrolovat dostupnost » Alza.cz MAXI Drogerie
Produkt již není dostupný
Ověřit dostupnost produktu
  • AMBI PUR 3vol Pet Refill 20 ml Vybavení a doplňky

Podrobnosti a detail produktu

Zboží AMBI PUR 3vol Pet Refill 20 ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Osvěžovač vzduchu AMBI PUR 3vol Pet Refill 20 ml: Došla vám náplň do elektrického osvěžovače od uznávané značky ve světě vůní Ambi Pur? Pořiďte si náhradní náplň Pet, která má v zásobě tři vůně, jež se po 45 minutách střídají. Navíc vůně v osvěžovači vydrží až neuvěřitelných 90 dní, pokud je přístroj používán 12 hodin denně při nastavení nejnižší úrovně. Záleží však na vás, jakou intenzitu vůně nastavíte. Čím vyniká tento elektrický osvěžovač vzduchu? Výrobek uznávané značky Ambi PurTři vůně, které se střídají vždy po 45 minutáchVůně vydrží až 90 dníLze zvolit intenzitu vůněPet - čistí nepříjemné pachy domácích mazlíčkůSložení:PG-3 Methyl Ether, PARFUM, Linalool, Amyl Cinnamal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl, Ionone, Hydroxycitronellal, Limonene, Benzyl Benzoate, Geraniol, Coumarin, Cinnamyl, Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol, Citral, Amylcinnamyl Alcohol.

Z toho e-shopu Alza.cz MAXI Drogerie můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AMBI PUR 3vol Pet Refill 20 ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8001090854094 a ID 5452956
- jistota kvalitního výrobce AMBI PUR
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 59 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit AMBI PUR 3vol Pet Refill 20 ml. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa AMBI PUR 3vol Pet Refill 20 ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz MAXI Drogerie doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky AMBI PUR, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete AMBI PUR 3vol Pet Refill 20 ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz MAXI Drogerie

Mezi online drogeriemi si Alza.cz MAXI Drogerie udělal velmi rychle své místo. Kosmetiku a péči o tělu můžete svěřit do ruky tomuto zákaznicky oblíbenému eshopu. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky AMBI PUR, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz MAXI Drogerie za výhodnou cenu.


Alza.cz MAXI Drogerie