Kde koupit AMBI PUR náplň ForestPine 3× 20 ml

Osvěžovač vzduchu AMBI PUR náplň ForestPine 3× 20 ml:Doplňte svůj elektrický odpařovací osvěžovač vzduchu značky Ambi pur a opět provoňte svůj domov exotickou vůní Japan Tatami. Tentokrát tímto dvojit… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • AMBI PUR náplň ForestPine 3× 20 ml Vybavení a doplňky
Cena
140 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz MAXI Drogerie

Podrobnosti a detail produktu

Zboží AMBI PUR náplň ForestPine 3× 20 ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 140 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Osvěžovač vzduchu AMBI PUR náplň ForestPine 3× 20 ml:Doplňte svůj elektrický odpařovací osvěžovač vzduchu značky Ambi pur a opět provoňte svůj domov exotickou vůní Japan Tatami. Tentokrát tímto dvojitým balením. Náplně celkově vydrží dlouhých 160 dnů, pokud je zapnuto zařízení na 12 hodin denně na stupeň 2.Využíváte odpařovací osvěžovač vzduchu do elektrické zásuvky uznávané značky Ambi Pur a došla vám náplň? Pak přímo pro vás je určeno toto trojité balení náhradních náplní s vůní Frosted Pine. Celkově náplně vydrží až po dlouhých 270 dnů, pokud zařízení produkuje vůni po dobu 12 hodin denně na stupeň 2. Náplň vložíte do přístroje a opět se můžete radovat z příjemné vůně ve vašem domově. Klíčové vlastnosti náplně Ambi Pur Frosted Pine 3 × 20 mlNáplň do elektrického odpařovacího osvěžovače Ambi PurCelkově náplně vydrží až 270 dníKrásně provoní interiér vůní borovicového lesaSložení:Lauraldehyde2.4-Dimethyl-3-Cyclohexene CarboxaldehydeCitralCyclamen AldehydeEucalyptolTetramethylAcetyloctahydronaphthalenesIsocyclocitralAbies Balsamea ExtractLimoneneAbies Sibirica OilCoumarinAlpha-PineneBeta-PineneBenzyl SalicylateBlack Pepper OilCarvoneHexyl SalicylateHexyl CinnamalMentha Arvensis Leaf OilLavandula Hybrida OilOlibanumCitrus Aurantifolia OilHexahydro-Dimethyl-Methano-Inden-5-olLavandula Angustifolia OilEucalyptus Globulus Leaf ExtractCitrus Aurantium Dulcis OilRosmarinus Officinalis Leaf Oil4-Tert-Butylcyclohexyl AcetateDimethyl-3-Cyclohexene-1-CarbaldehydeL-Menthan-3-OneAlpha-Isomethyl IononeCinnamyl AlcoholCitronellolEugenol2-MethylundecanalDihydroeugenol

Z toho e-shopu Alza.cz MAXI Drogerie můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AMBI PUR náplň ForestPine 3× 20 ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8001090960252 a ID 5498932
- jistota kvalitního výrobce AMBI PUR
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 42 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit AMBI PUR náplň ForestPine 3× 20 ml. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa AMBI PUR náplň ForestPine 3× 20 ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz MAXI Drogerie doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky AMBI PUR, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete AMBI PUR náplň ForestPine 3× 20 ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz MAXI Drogerie

Mezi online drogeriemi si Alza.cz MAXI Drogerie udělal velmi rychle své místo. Kosmetiku a péči o tělu můžete svěřit do ruky tomuto zákaznicky oblíbenému eshopu. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky AMBI PUR, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz MAXI Drogerie za výhodnou cenu.


Alza.cz MAXI Drogerie