Kde koupit American DJ ACF-SW/CD Case PRO (108 CDs)

Kufr pro 108 CD/DVD, poskytuje ochranu proti nárazům a znečištění. Interiér kufru je vybaven flexibilní pěnou. Kufr je vyroben ze 7 mm překližky s hliníkovými profily a ocelovými rohy. Rozměry: 650 x… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • American DJ ACF-SW/CD Case PRO (108 CDs) Obaly, kufry a racky
Cena
1 990 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží American DJ ACF-SW/CD Case PRO (108 CDs) které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kufr pro 108 CD/DVD, poskytuje ochranu proti nárazům a znečištění. Interiér kufru je vybaven flexibilní pěnou. Kufr je vyroben ze 7 mm překližky s hliníkovými profily a ocelovými rohy. Rozměry: 650 x 570 x 270 mm. Vyhotoveno v černé barvě.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit American DJ ACF-SW/CD Case PRO (108 CDs) z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224998
- jistota kvalitního výrobce American DJ
- kategorie Obaly, kufry a racky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 72 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit American DJ ACF-SW/CD Case PRO (108 CDs). Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa American DJ ACF-SW/CD Case PRO (108 CDs) na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly, kufry a racky American DJ, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete American DJ ACF-SW/CD Case PRO (108 CDs) vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: