Kde koupit American DJ Inno Pocket Scan

Kompaktní LED skener s nízkou hmotností s plochými zrcátky a 12 W bílou diodou s životností zhruba 50000 hodin, který produkuje 8 barev plus bílou. Nabízí 3 operační módy (DMX, Sound Active, Internal… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • American DJ Inno Pocket Scan Scannery
Cena
3 840 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží American DJ Inno Pocket Scan které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 840 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kompaktní LED skener s nízkou hmotností s plochými zrcátky a 12 W bílou diodou s životností zhruba 50000 hodin, který produkuje 8 barev plus bílou. Nabízí 3 operační módy (DMX, Sound Active, Internal Show), 6 DMX kanálů, 8 pevných gobo vzorů plus spot, jeden kotouč pro gobo a barvy, režim rolování a třesoucího se goba, 12 zabudovaných světelných show, úhel svítivosti 14°, elektrické stmívání 0-100% a pět stmívacích křivek, pulzující a stroboskopický efekt. Součástí balení je i závěsná konzola a bezpečnostní hák. Vstupní napětí: AC 100-240 V 50/60 Hz (IEC). Rozměry: 329 x 132 x 165 mm, hmotnost: 2,6 kg.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit American DJ Inno Pocket Scan z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 222325
- jistota kvalitního výrobce American DJ
- kategorie Scannery

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 51 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit American DJ Inno Pocket Scan. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa American DJ Inno Pocket Scan na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Scannery American DJ, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete American DJ Inno Pocket Scan vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: