Kde koupit American DJ Mirrorball 10 cm

Zrcadlová koule s průměrem 10 cm. Koule je vykládaná zrcadly z opravdového skla. Hmotnost je redukována plastovým jádrem. Zrcadlová koule je vybavena háčkem pro zavěšení. Motor není součástí balení. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • American DJ Mirrorball 10 cm Dekorační efekty
Cena
150 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží American DJ Mirrorball 10 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 150 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Zrcadlová koule s průměrem 10 cm. Koule je vykládaná zrcadly z opravdového skla. Hmotnost je redukována plastovým jádrem. Zrcadlová koule je vybavena háčkem pro zavěšení. Motor není součástí balení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit American DJ Mirrorball 10 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 228714
- jistota kvalitního výrobce American DJ
- kategorie Dekorační efekty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 57 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit American DJ Mirrorball 10 cm. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa American DJ Mirrorball 10 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dekorační efekty American DJ, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete American DJ Mirrorball 10 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: