Kde koupit American DJ Starburst

Rotující světelný LED efekt produkuje velké množství ostrých světelných paprsků. Základ efektu tvoří 5 výkonných 15W LED diod s barevnou škálou červená, zelená, modrá, bílá, žlutá a fialová. Starburst… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • American DJ Starburst Dekorační efekty
Cena
4 550 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží American DJ Starburst které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 550 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Rotující světelný LED efekt produkuje velké množství ostrých světelných paprsků. Základ efektu tvoří 5 výkonných 15W LED diod s barevnou škálou červená, zelená, modrá, bílá, žlutá a fialová. Starburst je možné používat samostatně nebo jako Master / Slave zařízení. Kromě toho efekt operuje ve třech hlavních módech - Auto Run, Sound Active a to díky vestavěnému mikrofonu s nastavitelnou citlivostí a kontrolou pomocí DMX kanálů. Samozřejmostí je i stroboskopický efekt. Rozměry: 318 x 318 x 412,5 mm, hmotnost: 3,65 kg.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit American DJ Starburst z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 228705
- jistota kvalitního výrobce American DJ
- kategorie Dekorační efekty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 116 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit American DJ Starburst. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa American DJ Starburst na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dekorační efekty American DJ, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete American DJ Starburst vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Dekorační efekty