Kde koupit Ampeg BA-115v2

Tranzistorové kombo určené pro elektrickou baskytaru ze série Bassamp. Kombo disponuje klasickým Ampeg tónem a díky svým vlastnostem, odolné konstrukcí a kompaktnosti je ideálním koncertním aparátem p… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ampeg BA-115v2 Basová komba 1x15 repro
Cena
10 290 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ampeg BA-115v2 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 10 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tranzistorové kombo určené pro elektrickou baskytaru ze série Bassamp. Kombo disponuje klasickým Ampeg tónem a díky svým vlastnostem, odolné konstrukcí a kompaktnosti je ideálním koncertním aparátem pro každého baskytaristu. Nabízí výkon 150W a je osazeno jedním 15" basovým reproduktorem Ampeg Custom15 a jedním 1" vysokofrekvenčním tweetrem.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ampeg BA-115v2 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 219100
- jistota kvalitního výrobce Ampeg
- kategorie Basová komba 1x15 repro

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 64 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ampeg BA-115v2. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ampeg BA-115v2 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Basová komba 1x15 repro Ampeg, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ampeg BA-115v2 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: