Kde koupit Ampeg SVT-4 PRO

Baskytarový duální zesilovač ťady SVT PRO, pololampový s koncem MOS FET. Výkon 1200 W mono / 2x600 W stereo. Impedance: 2/4/8 Ohmů. Elektronky: Preamp 3x12AX7 3-pásmové korekce, 9-pásmový grafický ekv… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ampeg SVT-4 PRO Hybridní basové zesilovače
Cena
33 590 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ampeg SVT-4 PRO které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 33 590 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Baskytarový duální zesilovač ťady SVT PRO, pololampový s koncem MOS FET. Výkon 1200 W mono / 2x600 W stereo. Impedance: 2/4/8 Ohmů. Elektronky: Preamp 3x12AX7 3-pásmové korekce, 9-pásmový grafický ekvalizér, funkce ultra high/ultra low, zabudovaný kompresor-limiter, efektová smyčka.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ampeg SVT-4 PRO z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 12969
- jistota kvalitního výrobce Ampeg
- kategorie Hybridní basové zesilovače

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 82 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ampeg SVT-4 PRO. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ampeg SVT-4 PRO na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hybridní basové zesilovače Ampeg, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ampeg SVT-4 PRO vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: