Kde koupit Ampeg SVT 810 E B-Stock

SVT baskytarový box, takzvaná "lednička" je zřejmě nejpopulárnější a nejznámější reprobox na celém světě. Na rozhýbání stejného vzduchového sloupce, jaký rozhýbe tento reprobox ve konfigurací 8x10, by… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ampeg SVT 810 E B-Stock Ostatní basové reproboxy
Cena
35 990 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ampeg SVT 810 E B-Stock které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 35 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

SVT baskytarový box, takzvaná "lednička" je zřejmě nejpopulárnější a nejznámější reprobox na celém světě. Na rozhýbání stejného vzduchového sloupce, jaký rozhýbe tento reprobox ve konfigurací 8x10, byste potřebovali reprobedny v konfiguraci 5x18 ", nebo 6x15"! Samozřejmě, podobné konfigurace by nedokázaly reagovat tak přesvědčivě, jako rychlé 10 "membrány.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ampeg SVT 810 E B-Stock z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 16315
- jistota kvalitního výrobce Ampeg
- kategorie Ostatní basové reproboxy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 88 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ampeg SVT 810 E B-Stock. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ampeg SVT 810 E B-Stock na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní basové reproboxy Ampeg, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ampeg SVT 810 E B-Stock vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: