Kde koupit Analogový mixpult

Allen&Heath přichází s dalšími pulty řady série ZED, tentokrát s vestavěným efektovým procesorem. Pulty ZED-12FX a ZED-22FX se řadí mezi kompaktní mixážní pulty, použitelné pro malé kapely, oz… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Analogový mixpult Mixpulty do 32 kanálů
Cena
17 390 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Analogový mixpult které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 17 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Allen&Heath přichází s dalšími pulty řady série ZED, tentokrát s vestavěným efektovým procesorem. Pulty ZED-12FX a ZED-22FX se řadí mezi kompaktní mixážní pulty, použitelné pro malé kapely, ozvučování menších akcí, apod. Vestavěný efektový procesor disponuje 16ti bankami s jednoduchou možností změny parametrů a obsahuje efekty jako jsou delay (včetně funkce TAP), hall, chorus, flanger...

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Analogový mixpult z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 18273
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie Mixpulty do 32 kanálů

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 118 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Analogový mixpult. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Analogový mixpult na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Mixpulty do 32 kanálů , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Analogový mixpult vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: