Kde koupit Anatolian Diamond Trinity Crash 18''

Činel ze série Diamond Trinity Crash s průměrem 18". Progresivní, energický zvuk, pro náročné hráče. Vyrobeno se slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant/Regular. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Anatolian Diamond Trinity Crash 18'' Crash činely 18
Cena
4 090 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Anatolian Diamond Trinity Crash 18'' které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Činel ze série Diamond Trinity Crash s průměrem 18". Progresivní, energický zvuk, pro náročné hráče. Vyrobeno se slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant/Regular.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Anatolian Diamond Trinity Crash 18'' z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 15031
- jistota kvalitního výrobce Anatolian
- kategorie Crash činely 18"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 79 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Anatolian Diamond Trinity Crash 18''. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Anatolian Diamond Trinity Crash 18'' na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Crash činely 18" Anatolian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Anatolian Diamond Trinity Crash 18'' vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: