Kde koupit Anatolian Emotion China 18''

Činel ze série Emotion China s průměrem 18". Měkké, temné a suché činely, vhodné zejména pro jazzovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Anatolian Emotion China 18'' China činely 18
Cena
4 590 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Anatolian Emotion China 18'' které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 590 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Činel ze série Emotion China s průměrem 18". Měkké, temné a suché činely, vhodné zejména pro jazzovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Anatolian Emotion China 18'' z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 14942
- jistota kvalitního výrobce Anatolian
- kategorie China činely 18"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 105 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Anatolian Emotion China 18''. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Anatolian Emotion China 18'' na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce China činely 18" Anatolian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Anatolian Emotion China 18'' vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: