Kde koupit Anatolian Emotion Crash 17''

Činel ze série Emotion Crash s průměrem 17". Měkké, temné a suché činely, vhodné zejména pro jazzovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Anatolian Emotion Crash 17'' Crash činely 17
Cena
3 690 Kč
Dostupnost
Skladem 12.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Anatolian Emotion Crash 17'' které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 690 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Činel ze série Emotion Crash s průměrem 17". Měkké, temné a suché činely, vhodné zejména pro jazzovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Anatolian Emotion Crash 17'' z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 14940
- jistota kvalitního výrobce Anatolian
- kategorie Crash činely 17"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 56 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Anatolian Emotion Crash 17''. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Anatolian Emotion Crash 17'' na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Crash činely 17" Anatolian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Anatolian Emotion Crash 17'' vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: