Kde koupit Anatolian Traditional Crash 15''

Činel ze série Traditional Crash s průměrem 15". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Anatolian Traditional Crash 15'' Crash-Ride činely
Cena
3 090 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Anatolian Traditional Crash 15'' které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Činel ze série Traditional Crash s průměrem 15". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Anatolian Traditional Crash 15'' z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 13539
- jistota kvalitního výrobce Anatolian
- kategorie Crash-Ride činely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 107 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Anatolian Traditional Crash 15''. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Anatolian Traditional Crash 15'' na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Crash-Ride činely Anatolian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Anatolian Traditional Crash 15'' vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Crash-Ride činely