Kde koupit Anatolian Traditional Rock Crash 16''

Činel ze série Traditional Rock Crash s průměrem 16". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Anatolian Traditional Rock Crash 16'' Crash činely 16
Cena
3 490 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Anatolian Traditional Rock Crash 16'' které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Činel ze série Traditional Rock Crash s průměrem 16". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Anatolian Traditional Rock Crash 16'' z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 14827
- jistota kvalitního výrobce Anatolian
- kategorie Crash činely 16"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 132 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Anatolian Traditional Rock Crash 16''. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Anatolian Traditional Rock Crash 16'' na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Crash činely 16" Anatolian, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Anatolian Traditional Rock Crash 16'' vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: