Kde koupit ANDREU Toys Magnetická džungle

Zažijte legraci při hraní s magnetickými zvířátky a postavičkami z džungle. Umísti je na scénu, jak se ti zalíbí a vymýšlej příběhy. Postavičky drží na jakémkoliv magnetickém povrchu. Celkem sada obsa… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • ANDREU Toys Magnetická džungle
					
				 Dřevěné figurky a tahací hračky
Cena
349 Kč
Dostupnost
Skladem 21.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží ANDREU Toys Magnetická džungle které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 349 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Zažijte legraci při hraní s magnetickými zvířátky a postavičkami z džungle. Umísti je na scénu, jak se ti zalíbí a vymýšlej příběhy. Postavičky drží na jakémkoliv magnetickém povrchu. Celkem sada obsahuje 17 kousků postaviček a dvě scény, které můžeš spojit k sobě a vytvořit tak jednu velkou.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ANDREU Toys Magnetická džungle z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8416040160277 a ID 116844
- jistota kvalitního výrobce ANDREU Toys
- kategorie Dřevěné figurky a tahací hračky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 88 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit ANDREU Toys Magnetická džungle . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa ANDREU Toys Magnetická džungle na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dřevěné figurky a tahací hračky ANDREU Toys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete ANDREU Toys Magnetická džungle vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dřevěné figurky a tahací hračky ANDREU Toys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz