Kde koupit ANDREU Toys Růžová kuchyňka

Krásná růžová kuchyně udělá radost každé malé hospodyňce. Je vybavena sporákem s plotnami, troubou, mikrovlnou, dřezem a pomůcky na obracení a míchání. Je opravdu jako pravá Zobrazit celý detail produktu >>>
  • ANDREU Toys Růžová kuchyňka
					
				 Kuchyňky, dílny a hrací nábytek
Cena
2 449 Kč
Dostupnost
Skladem 21.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží ANDREU Toys Růžová kuchyňka které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 449 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Krásná růžová kuchyně udělá radost každé malé hospodyňce. Je vybavena sporákem s plotnami, troubou, mikrovlnou, dřezem a pomůcky na obracení a míchání. Je opravdu jako pravá

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ANDREU Toys Růžová kuchyňka z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8416040163544 a ID 27980
- jistota kvalitního výrobce ANDREU Toys
- kategorie Kuchyňky, dílny a hrací nábytek

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 135 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit ANDREU Toys Růžová kuchyňka . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa ANDREU Toys Růžová kuchyňka na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kuchyňky, dílny a hrací nábytek ANDREU Toys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete ANDREU Toys Růžová kuchyňka vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kuchyňky, dílny a hrací nábytek ANDREU Toys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz