Kde koupit ANDREU Toys Vysoká kuchyňka, 80 x 40 x 100 cm

Báječná, barevná kuchyňka obsahující mikrovlnku, dvě plotýnky, troubu, dřez, pracovní plochu a nezbytné kuchyňské hodiny. Pod troubu můžete dát hrnce. Kuchyňka je z odolného dřeva, barvená netoxickými… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • ANDREU Toys Vysoká kuchyňka, 80 x 40 x 100 cm
					
				 Kuchyňky, dílny a hrací nábytek
Cena
2 199 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží ANDREU Toys Vysoká kuchyňka, 80 x 40 x 100 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Báječná, barevná kuchyňka obsahující mikrovlnku, dvě plotýnky, troubu, dřez, pracovní plochu a nezbytné kuchyňské hodiny. Pod troubu můžete dát hrnce. Kuchyňka je z odolného dřeva, barvená netoxickými barvami. Vaše děti si s ní užijí spoustu legrace.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit ANDREU Toys Vysoká kuchyňka, 80 x 40 x 100 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8416040163193 a ID 44740
- jistota kvalitního výrobce ANDREU Toys
- kategorie Kuchyňky, dílny a hrací nábytek

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 124 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit ANDREU Toys Vysoká kuchyňka, 80 x 40 x 100 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa ANDREU Toys Vysoká kuchyňka, 80 x 40 x 100 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kuchyňky, dílny a hrací nábytek ANDREU Toys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete ANDREU Toys Vysoká kuchyňka, 80 x 40 x 100 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kuchyňky, dílny a hrací nábytek ANDREU Toys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz