Kde koupit Antikoliková lahvička 120 ml Jungle - Lemuři

objem: 120 ml, Canpol Babies, barva modrá <strong>Antikoliková lahvička 120 ml Jungle.</strong> <br /> <br />Vhodná pro děti už od narození. <br />Patentovaný antikoliko… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Antikoliková lahvička 120 ml Jungle - Lemuři Vybavení a doplňky
Cena
116 Kč
Dostupnost
Skladem 13.04.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Antikoliková lahvička 120 ml Jungle - Lemuři které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 116 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

objem: 120 ml, Canpol Babies, barva modrá <strong>Antikoliková lahvička 120 ml Jungle.</strong> <br /> <br />Vhodná pro děti už od narození. <br />Patentovaný antikolikový ventil zajišťuje odvod vzduchu během krmení a umožňuje dítěti plynulé sání bez polykání vzduchu, minimalizuje tak vznik koliky. <br />Silikonová savička věrně napodobuje mateřský prs při kojení a tím umožňuje maminkám snadné a bezpečné kombinování kojení a krmení z láhve. <br />Široký otvor, který usnadňuje plnění láhve. <br />Přesná stupnice pro snadný odečet vypitého množství. <br />Láhev je vyrobena z nového nejkvalitnějšího polypropylénu (PP). <br />Bez BPA. <br /> <br /><strong>Obsah:</strong> 120 ml. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Antikoliková lahvička 120 ml Jungle - Lemuři z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901691816909 a ID 93340
- jistota kvalitního výrobce Canpol Babies
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 132 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Antikoliková lahvička 120 ml Jungle - Lemuři. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Antikoliková lahvička 120 ml Jungle - Lemuři na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Canpol Babies, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Antikoliková lahvička 120 ml Jungle - Lemuři vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Canpol Babies, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz