Kde koupit Antikoliková lahvička 240 ml Létající balón - modrá

objem: 240 ml, Canpol Babies, barva: modrá <strong>Antikoliková lahvička 240 ml Jungle.</strong> <br /> <br />Vhodná pro děti od 3 měsíců. <br />Patentovaný antikolikový… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Antikoliková lahvička 240 ml Létající balón - modrá Vybavení a doplňky
Cena
129 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Antikoliková lahvička 240 ml Létající balón - modrá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 129 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

objem: 240 ml, Canpol Babies, barva: modrá <strong>Antikoliková lahvička 240 ml Jungle.</strong> <br /> <br />Vhodná pro děti od 3 měsíců. <br />Patentovaný antikolikový ventil zajišťuje odvod vzduchu během krmení a umožňuje dítěti plynulé sání bez polykání vzduchu, minimalizuje tak vznik koliky. <br />Silikonová savička věrně napodobuje mateřský prs při kojení a tím umožňuje maminkám snadné a bezpečné kombinování kojení a krmení z láhve. <br />Široký otvor, který usnadňuje plnění láhve. <br />Přesná stupnice pro snadný odečet vypitého množství. <br />Láhev je vyrobena z nového nejkvalitnějšího polypropylénu (PP). <br />Bez BPA. <br /> <br /><strong>Obsah:</strong> 240 ml. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Antikoliková lahvička 240 ml Létající balón - modrá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901691816893 a ID 93346
- jistota kvalitního výrobce Canpol Babies
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 104 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Antikoliková lahvička 240 ml Létající balón - modrá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Antikoliková lahvička 240 ml Létající balón - modrá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Canpol Babies, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Antikoliková lahvička 240 ml Létající balón - modrá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Canpol Babies, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz