Kde koupit Antikoliková lahvička se širokým hrdlem Baby Ono - růžová

objem: 120ml, nr.kat. 402, BO <strong>Antikoliková lahvička se širokým hrdlem Baby Ono.</strong> <br /> <br />Vhodná pro děti už od narození. <br />Účinný antikolikový v… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Antikoliková lahvička se širokým hrdlem Baby Ono - růžová Vybavení a doplňky
Cena
103 Kč
Dostupnost
Skladem 03.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Antikoliková lahvička se širokým hrdlem Baby Ono - růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 103 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

objem: 120ml, nr.kat. 402, BO <strong>Antikoliková lahvička se širokým hrdlem Baby Ono.</strong> <br /> <br />Vhodná pro děti už od narození. <br />Účinný antikolikový ventilový systém zajišťuje optimální odvod vzduchu během kojení a umožňuje miminku zcela plynulé sání bez polykání vzduchu. <br /> <br />Ergonomický tvar láhve umožňuje snadné uchycení a manipulaci. <br />Láhve jsou vhodné pro každodenní použití. <br /> <br />Bez BPA. <br /> <br />Obsah: 120 ml. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Antikoliková lahvička se širokým hrdlem Baby Ono - růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309046235 a ID 88619
- jistota kvalitního výrobce Baby ONO
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 40 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Antikoliková lahvička se širokým hrdlem Baby Ono - růžová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Antikoliková lahvička se širokým hrdlem Baby Ono - růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby ONO, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Antikoliková lahvička se širokým hrdlem Baby Ono - růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby ONO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz