Kde koupit Antikoliková savička Baby Ono Natural - 0m+

1452, BO, 2ks, průtok: 1 <strong>Antikoliková savička Baby Ono Natural - 2 kusy.</strong> <br /> <br />Silikonová savička je určena k antikolikovým láhvím Natural… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Antikoliková savička Baby Ono Natural - 0m+ Vybavení a doplňky
Cena
103 Kč
Dostupnost
Skladem 03.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Antikoliková savička Baby Ono Natural - 0m+ které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 103 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

1452, BO, 2ks, průtok: 1 <strong>Antikoliková savička Baby Ono Natural - 2 kusy.</strong> <br /> <br />Silikonová savička je určena k antikolikovým láhvím Natural. Přirozený tvar dudlíku ulehčuje přirozené přilnutí. <br />Tvar savičky imituje prsa matky. <br />Otvory ve tvaru okvětních lístků zvětšují měkkost a pružnost dudlíku, bez rizika propadnutí. <br /> Neobsahuje BPA. <br /> Vhodná pro děti od narození. <br /> Baby Ono savičky jsou k dispozici v následujících velikostech průtoku: <br />1 - malý průtok, 0m+ <br />2 - střední průtok, 3m+ <br />3 - rychlý průtok, 6m+

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Antikoliková savička Baby Ono Natural - 0m+ z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901435406021 a ID 77710
- jistota kvalitního výrobce Baby ONO
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 133 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Antikoliková savička Baby Ono Natural - 0m+. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Antikoliková savička Baby Ono Natural - 0m+ na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby ONO, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Antikoliková savička Baby Ono Natural - 0m+ vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby ONO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz