Kde koupit Apogee Electronics Duet iOS

Profesionální zvukový převodník pro iPad Vám umožní zachytit zvuk v nejvyšší možné kvalitě. Tenký obal s jednoduchým designem se krásně vejde na Váš pracovní stůl a pomocí iOS/USB kabelu ho jednoduše… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Apogee Electronics Duet iOS USB převodníky
Cena
14 520 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Apogee Electronics Duet iOS které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 14 520 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Profesionální zvukový převodník pro iPad Vám umožní zachytit zvuk v nejvyšší možné kvalitě. Tenký obal s jednoduchým designem se krásně vejde na Váš pracovní stůl a pomocí iOS/USB kabelu ho jednoduše spojíte se svým Mac nebo iOS zařízením. Obsahuje kabel, kterým získáte 2 vstupy a 4 výstupy. AD/DA převodník druhé generace poskytuje záznam v rozlišení 24-bit/192kHz. Pokud hledáte skvělý zvukový převodník pro Váš iPad na domácí použití i na cesty, tak s tímto zařízením s vysokou zvukovou kvalitou, pravým I/O a nejmodernějšími funkcemi dosáhnete nejlepších výsledků.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Apogee Electronics Duet iOS z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 212357
- jistota kvalitního výrobce Apogee Electronics
- kategorie USB převodníky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 119 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Apogee Electronics Duet iOS. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Apogee Electronics Duet iOS na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce USB převodníky Apogee Electronics, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Apogee Electronics Duet iOS vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: