Kde koupit Apogee Electronics JAM 96k

Profesionální kytarové, respektive baskytarové rozhraní určené pro iPad, iPhone, iPod touch nebo Mac ve studiové kvalitě. Zařízení bylo speciálně navrženo pro aplikace GarageBand a Logic Pro a je ideá… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Apogee Electronics JAM 96k USB převodníky
Cena
3 290 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Apogee Electronics JAM 96k které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Profesionální kytarové, respektive baskytarové rozhraní určené pro iPad, iPhone, iPod touch nebo Mac ve studiové kvalitě. Zařízení bylo speciálně navrženo pro aplikace GarageBand a Logic Pro a je ideální pro všechny hudebníky ať už na cvičení, nahrávání, nebo na jammování.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Apogee Electronics JAM 96k z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 219352
- jistota kvalitního výrobce Apogee Electronics
- kategorie USB převodníky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 127 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Apogee Electronics JAM 96k. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Apogee Electronics JAM 96k na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce USB převodníky Apogee Electronics, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Apogee Electronics JAM 96k vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: