Kde koupit Aromatické rostliny: léčivé bylinky a koření z klášterních zahrad

Kniha Aromatické rostliny: léčivé bylinky a koření z klášterních zahrad:Nápaditě zpracovaná příručka o aromatických léčivých rostlinách přibližuje řadu tradičních i méně tradičních bylinek a ukazuje, kdy a jak je sbírat, jak je používat a jaké jsou jejich hlavní účinky. V knize jsou rovněž postupy na jednotlivé preparáty, krémy či pomády a nechybí ani osvědčené recepty na chutné a voňavé pochoutky. Kromě aromatických bylin zde najdete i vzácné koření, které dodá pokrmům barvu i jedinečnou chuť. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Aromatické rostliny: léčivé bylinky a koření z klášterních zahrad Pokojové rostliny
Cena
254 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Aromatické rostliny: léčivé bylinky a koření z klášterních zahrad které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 254 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Aromatické rostliny: léčivé bylinky a koření z klášterních zahrad z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788075496850 a ID 5357246
- jistota kvalitního výrobce Esence
- kategorie Pokojové rostliny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 74 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Aromatické rostliny: léčivé bylinky a koření z klášterních zahrad. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Aromatické rostliny: léčivé bylinky a koření z klášterních zahrad na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Pokojové rostliny Esence, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Aromatické rostliny: léčivé bylinky a koření z klášterních zahrad vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: