Kde koupit Artex SPA Stojan na víno 600 x 250 x 140 mm, kov

stojan Artex SPA Stojan na víno 600 x 250 x 140 mm, kov: Tento stojan je určen až pro 6 lahví vína. Stojan Artex SPA je vyroben z kvalitní a lehké nerezové oceli. Perfektně… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Artex SPA Stojan na víno 600 x 250 x 140 mm,  kov Kovové
Cena
339 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Artex SPA Stojan na víno 600 x 250 x 140 mm, kov které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 339 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

stojan Artex SPA Stojan na víno 600 x 250 x 140 mm, kov: Tento stojan je určen až pro 6 lahví vína. Stojan Artex SPA je vyroben z kvalitní a lehké nerezové oceli. Perfektně se hodí na barový pult, do obývacího pokoje a může také sloužit jako dekorační prvek restaurací, vináren a barů. Stojan je kompaktní a lehký a přesto pevný. Údržba stojanu je snadná, stačí jej pouze otřít vlhkým hadříkem. Pokud by vám nestačila kapacita šesti lahví, je možno kapacitu navýšit přidáním dalšího stojanu. Další stojan se nasune shora do kovové konstrukce. Rozměry stojanu činí 600×250×140 mm. Klíčové vlastnosti stojanu na vína Artex SPAPevná konstrukceStojan až pro 6 lahví na vínoHezký designKvalitní nerezová ocelMožnost navýšení kapacity pro umístění vín přidáním dalšího stojanu Rozměry stojanu:600×250×140 mm Materiál:nerezová ocel

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Artex SPA Stojan na víno 600 x 250 x 140 mm, kov z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8001579760151 a ID 4954209
- jistota kvalitního výrobce Artex SPA
- kategorie Kovové

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 43 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Artex SPA Stojan na víno 600 x 250 x 140 mm, kov. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Artex SPA Stojan na víno 600 x 250 x 140 mm, kov na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Kovové Artex SPA, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Artex SPA Stojan na víno 600 x 250 x 140 mm, kov vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Kovové Artex SPA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto