Kde koupit Asist AE3A130

Sada příslušenství Asist AE3A130:   Každý správný kutil ví, jak důležité je vlastnit ve své výbavě kvalitní brusku. Vědí to i u značky Asist, a proto n… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Asist AE3A130 Vybavení a doplňky
Cena
299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Asist AE3A130 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada příslušenství Asist AE3A130:   Každý správný kutil ví, jak důležité je vlastnit ve své výbavě kvalitní brusku. Vědí to i u značky Asist, a proto nově přináší unikátní set příslušenství pro mini brusku Asist. Tato multifunkční sada o 4 kusech představuje skvělý doplněk k vaší brusce, který maximálně zefektivní práci s ní a rozšíří spektrum jejího využití. Budete moci nejen pilovat, ale i řezat a brousit nejrůznější materiály. Od dřeva přes plast až po kov. S touto sestavou vás při vašem kutilství jistě nic nepřekvapí. Klíčové vlastnostiMultifunkčí sadaSestava vhodná pro mini brusku Asist4 kusy kvalitních doplňkůSegmentový pilový kotouč 85 × 65 mm na dřevo a plastPevná škrabka 72 × 49 mmPilový list na dřevo a plast 33 × 88 mmPilový list na dřevo, plast i kov 33 × 88 mm

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Asist AE3A130 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595236325598 a ID 4156703
- jistota kvalitního výrobce Asist
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 102 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Asist AE3A130. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Asist AE3A130 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Asist, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Asist AE3A130 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Asist, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto