Kde koupit Audio-Technica ATH-ANC70

Over-ear sluchátka se širokým frekvenčním rozsahem a speciální technologií aktivního rušení okolního hluku (QuietPoint Active-Noise Cancelling). Sluchátka disponují 40 mm reproduktory, frekvenční odez… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Audio-Technica ATH-ANC70 Sluchátka s mikrofonem
Cena
3 790 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Audio-Technica ATH-ANC70 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Over-ear sluchátka se širokým frekvenčním rozsahem a speciální technologií aktivního rušení okolního hluku (QuietPoint Active-Noise Cancelling). Sluchátka disponují 40 mm reproduktory, frekvenční odezvou 10 Hz - 25 000 Hz, impedancí 570 Ohm, citlivostí 104 dB a schopností rušit okolní hluk do hlasitosti 20 dB. Délka odpojitelného kabelu je 1,2 ms 3,5 mm stereo mini jackem. Balení obsahuje 6,3 mm stereo adaptér, ochranné pouzdro, AAA baterii a Airline adaptér. Hmotnost sluchátek je 218 g. Sluchátka jsou vyhotoveny v černém barevném provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Audio-Technica ATH-ANC70 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 225371
- jistota kvalitního výrobce Audio-Technica
- kategorie Sluchátka s mikrofonem

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 121 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Audio-Technica ATH-ANC70. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Audio-Technica ATH-ANC70 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Sluchátka s mikrofonem Audio-Technica, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Audio-Technica ATH-ANC70 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: