Kde koupit Autosedačka Coto Baby Rumba Pro Isofix - Melange Dark Grey

Rumba PRO 15 - 36 kg. barva: tm. šedá <Strong> Autosedačka Rumba Pro Isofix. </Strong> <br /> <br />Autosedačka s ISOFIXEM je určena pro děti 15 - 36 kg. <br /><Stro… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Autosedačka Coto Baby Rumba Pro Isofix - Melange Dark Grey
Cena
2 246 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Autosedačka Coto Baby Rumba Pro Isofix - Melange Dark Grey které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 246 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Rumba PRO 15 - 36 kg. barva: tm. šedá <Strong> Autosedačka Rumba Pro Isofix. </Strong> <br /> <br />Autosedačka s ISOFIXEM je určena pro děti 15 - 36 kg. <br /><Strong>Kategorie:</Strong>II ( 15 – 25 kg) a III (22 – 36 kg ), další použití jako samostatný podsedák. <br /> <br /><Strong>Parametry:</Strong> <br />- rychlá a jednoduchá instalace a použití, <br />- záhlavní část se systémem SPE chránicím hlavu dítěte v případě nehody, <br />- pohodlné sedadlo + boční ochrana (BO), <br />- ergonomické opěrky - možnost nastavení až do 150cm, <br />- regulace opěrky dokonce na šířku v oblasti ramen dítěte. <br />- systém ISOFIX <br /> <br />Certifikát ECE R44/04. <br />Hmotnost 5kg.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Autosedačka Coto Baby Rumba Pro Isofix - Melange Dark Grey z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902188711530 a ID 93335
- jistota kvalitního výrobce Coto baby
- kategorie

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 40 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Autosedačka Coto Baby Rumba Pro Isofix - Melange Dark Grey. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Autosedačka Coto Baby Rumba Pro Isofix - Melange Dark Grey na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Coto baby, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Autosedačka Coto Baby Rumba Pro Isofix - Melange Dark Grey vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Coto baby, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz