Kde koupit Autosedačka Solario Melange 2018 - 0-18 kg, Red

Autosedačka SOLARIO barva: Melange Red 0-18 kg. <strong>Autosedačka SOLARIO 0 -18 kg - se systémem ISOFIX, rotačním vychylením a použitím po i proti směru jízdy.</strong> <br /> &… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Autosedačka Solario Melange 2018 - 0-18 kg, Red
Cena
5 454 Kč
Dostupnost
Skladem 27.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Autosedačka Solario Melange 2018 - 0-18 kg, Red které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 5 454 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Autosedačka SOLARIO barva: Melange Red 0-18 kg. <strong>Autosedačka SOLARIO 0 -18 kg - se systémem ISOFIX, rotačním vychylením a použitím po i proti směru jízdy.</strong> <br /> <br /><strong>NOVINKA Coto Baby.</strong> <br /> <br /><strong>Pro váhové skupiny</strong> 0 - 18 kg ( od narození cca do 4 let ). <br /> <br />Autosedačka s Isofixem a opěrnou, stabilizační nohou. <br /> <br /><strong>Charakteristika:</strong> <br />- montáž předem nebo zadem po směru jízdy, <br />- Inovační systém montáže základny, zaručuje bezpečný provoz, komfort a použití a zaručuje dítěti velkorysý prostor pro nohy, <br />- Funkce 360 - Sedačku lze ze základny vytočit ke dveřím a dítě pohodlně odebrat. <br />- 5 bodové bezpečnostní pásy, <br />- 7 pozic regulace opěrky hlavy, <br />- vystužená vnitřní opěrka hlavičky, <br />- plynulá regulace sedačky, <br />- vnitřní, stabilizační vložka pro novorozence, <br />- luxusní potah - jemný na dotek, speciální úprava CuddleMe zaručuje dodatečný komfort a bezpečí. <br /> <br /><strong>Hmotnost včetně základny:</strong> 14 kg. <br /> <br />Certifikat ECE R44/04. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />• délka: 63cm. <br />• výška: 58 cm. <br />• šířka: 44cm. <br /> <br />Sedací část : šířka 28 cm. hloubka 32 cm. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Autosedačka Solario Melange 2018 - 0-18 kg, Red z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309138954 a ID 94891
- jistota kvalitního výrobce Coto baby
- kategorie

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 56 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Autosedačka Solario Melange 2018 - 0-18 kg, Red. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Autosedačka Solario Melange 2018 - 0-18 kg, Red na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Coto baby, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Autosedačka Solario Melange 2018 - 0-18 kg, Red vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Coto baby, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz