Kde koupit Autosedačka, vajíčko Enduro Expander 2018, 0+ - white

barva: white 03, expadner 2018, Enduro <strong>Autosedačka Expander Enduro 0+.</strong> <br /> <br />Sedačka je určená pro montáž opačně oproti směru jízdy. Obsahuje mádlo s r… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Autosedačka, vajíčko Enduro Expander 2018,  0+ - white Vybavení a doplňky
Cena
2 469 Kč
Dostupnost
02.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Autosedačka, vajíčko Enduro Expander 2018, 0+ - white které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 469 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: white 03, expadner 2018, Enduro <strong>Autosedačka Expander Enduro 0+.</strong> <br /> <br />Sedačka je určená pro montáž opačně oproti směru jízdy. Obsahuje mádlo s regulací pro pohodlný přenos. <br />Autosedačka je přizpůsobena pro instalaci do auta na originální základně ISOFIX - lze dokoupit přímo v eshopu. Ptejte se prodejce. <br /> <br /><strong>Charakteristika:</strong> <br /> - určena už pro děti od narození 0+, <br />- homologace - atest -ECE R44/04, <br />- adaptery na kočárek Enduro Expader, <br />- 3-ti bodové bpečnostní pásy <br />- nastavitelná rukojeť <br />- odnímatelní stříška, s větráním na boudičce, <br />- pratelné čalounění, <br />- nánožník, <br />- moskytiéra, <br /> -matrace. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />- délka - 71cm, <br />- šířka - 44cm, <br />- výška - 58cm. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Autosedačka, vajíčko Enduro Expander 2018, 0+ - white z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901583375705 a ID 93314
- jistota kvalitního výrobce EXPANDER
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 129 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Autosedačka, vajíčko Enduro Expander 2018, 0+ - white. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Autosedačka, vajíčko Enduro Expander 2018, 0+ - white na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky EXPANDER, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Autosedačka, vajíčko Enduro Expander 2018, 0+ - white vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky EXPANDER, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz