Kde koupit Autronic Adventní věnec PR676902

Adventní věnec z větví v bílé barvě lze dozdobit tak, aby ladil do každého interiéru. Věnec je ve kulatého tvaru a obsahuje 4 bodce na svíčku.Rozměr:pr. 25x10cmDržte mimo dosah malých dětí. Nenechávejte hořet bez dozoru. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Autronic Adventní věnec PR676902 Vánoční dekorace
Cena
174 Kč
Dostupnost
Skladem 24.02.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » atan.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Autronic Adventní věnec PR676902 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 174 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Z toho e-shopu atan.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Autronic Adventní věnec PR676902 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591957676902 a ID 55162
- jistota kvalitního výrobce Autronic
- kategorie Vánoční dekorace

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 72 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Autronic Adventní věnec PR676902. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Autronic Adventní věnec PR676902 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop atan.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vánoční dekorace Autronic, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Autronic Adventní věnec PR676902 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: