Kde koupit AVID AudioScore Ultimate 8

Softvér, který umožňuje konvertovat do not až 16 nástrojů jednom čase do více notových osnov a až 4 hlasy na osnovu. Po transkripcí lze záznam upravit v programu Sibelius, uložit ho, nebo vytisknout p… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • AVID AudioScore Ultimate 8 Notační software
Cena
6 690 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží AVID AudioScore Ultimate 8 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 6 690 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Softvér, který umožňuje konvertovat do not až 16 nástrojů jednom čase do více notových osnov a až 4 hlasy na osnovu. Po transkripcí lze záznam upravit v programu Sibelius, uložit ho, nebo vytisknout přímo z AudioScore. Ten rozeznává styly (komorní hudba, jazz, pop), neperkusívne hudební nástroje, rozsah od F0 - C8, jednotlivé noty akordů, moderate sustain, reverb, trioly, předznamenání, klíče, výšku, hlasitost s rozlišení 0,01s, nebo zvukové charakteristiky nástrojů .

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit AVID AudioScore Ultimate 8 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224922
- jistota kvalitního výrobce AVID
- kategorie Notační software

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 64 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit AVID AudioScore Ultimate 8. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa AVID AudioScore Ultimate 8 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Notační software AVID, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete AVID AudioScore Ultimate 8 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: