Kde koupit Baby Nellys Kapsář Bubble Baby Dreams - zelený

Praktický a roztomilý kapsář s velkými barevnými puntíky má 6 prostorných kapsiček. Je vyroben z 100% bavlny, která je hebká, měkká a příjemná na dotek. Výplň tvoří duté vlákno – hypoalergenní 100% po… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Baby Nellys Kapsář Bubble Baby Dreams - zelený
					
				 Kapsáře
Cena
399 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Baby Nellys Kapsář Bubble Baby Dreams - zelený které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 399 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Praktický a roztomilý kapsář s velkými barevnými puntíky má 6 prostorných kapsiček. Je vyroben z 100% bavlny, která je hebká, měkká a příjemná na dotek. Výplň tvoří duté vlákno – hypoalergenní 100% polyester. Upevňuje se pomocí suchého zipu. Materiál: 100% bavlna Rozměry: 58x58 cm

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Baby Nellys Kapsář Bubble Baby Dreams - zelený z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088170176 a ID 2219693
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Kapsáře

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 93 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Baby Nellys Kapsář Bubble Baby Dreams - zelený . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Baby Nellys Kapsář Bubble Baby Dreams - zelený na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kapsáře Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Baby Nellys Kapsář Bubble Baby Dreams - zelený vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kapsáře Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz