Kde koupit Baby Nellys Kapsář Puppy Love, červeno-bílý

Nádherný kapsář s motivem roztomilého štěňátka se k postýlce uchycuje/uvazuje na šňůrky. Je vyroben z kvalitní bavlny, která je hebká, měkká a příjemná na dotek. Materiál: 100% bavlna Výplň: duté vlá… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Baby Nellys Kapsář Puppy Love, červeno-bílý
					
				 Kapsáře
Cena
359 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Baby Nellys Kapsář Puppy Love, červeno-bílý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 359 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nádherný kapsář s motivem roztomilého štěňátka se k postýlce uchycuje/uvazuje na šňůrky. Je vyroben z kvalitní bavlny, která je hebká, měkká a příjemná na dotek. Materiál: 100% bavlna Výplň: duté vlákno – hypoalergenní 100% polyester Rozměry: 58x58 cm

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Baby Nellys Kapsář Puppy Love, červeno-bílý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088170091 a ID 2219553
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Kapsáře

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 75 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Baby Nellys Kapsář Puppy Love, červeno-bílý . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Baby Nellys Kapsář Puppy Love, červeno-bílý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kapsáře Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Baby Nellys Kapsář Puppy Love, červeno-bílý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kapsáře Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz