Kde koupit Babybjörn Bryndák měkký Soft, oranžový

Měkký bryndák BabyBjörn je ergonomicky navržený tak, aby dokonale sednul Vašemu dítěti. Tento bryndák spolehlivě zachytává drobečky jídla při krmení dítěte. Límec je ozdobený měkkými kuličkami - „korá… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Babybjörn Bryndák měkký Soft, oranžový
					
				 Bryndáky
Cena
250 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Babybjörn Bryndák měkký Soft, oranžový které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 250 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Měkký bryndák BabyBjörn je ergonomicky navržený tak, aby dokonale sednul Vašemu dítěti. Tento bryndák spolehlivě zachytává drobečky jídla při krmení dítěte. Límec je ozdobený měkkými kuličkami - „korálky

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Babybjörn Bryndák měkký Soft, oranžový z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7317680462701 a ID 172753
- jistota kvalitního výrobce Babybjörn
- kategorie Bryndáky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 86 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Babybjörn Bryndák měkký Soft, oranžový . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Babybjörn Bryndák měkký Soft, oranžový na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Bryndáky Babybjörn, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Babybjörn Bryndák měkký Soft, oranžový vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Bryndáky Babybjörn, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz