Kde koupit Babybjörn Nočník Smart Snow-white

Nočník Smart Potty je dokonalým spojením funkčnosti a pohodlí. Je stabilní a komfortní díky svému ergonomickému designu a měkkým liniím. Mytí nočníku je také velmi jednoduché a rychlé, díky vnitřní vy… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Babybjörn Nočník Smart Snow-white
					
				 Nočníky a redukce
Cena
610 Kč
Dostupnost
Skladem 20.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Babybjörn Nočník Smart Snow-white které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 610 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nočník Smart Potty je dokonalým spojením funkčnosti a pohodlí. Je stabilní a komfortní díky svému ergonomickému designu a měkkým liniím. Mytí nočníku je také velmi jednoduché a rychlé, díky vnitřní vyjímatelné části. Vzhledem ke svým rozměrům je vhodný na cesty i do menších koupelen. Stejně jako všechny umělohmotné výrobky BabyBjörn, ani tento neobsahuje PVC a je recyklovatelný.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Babybjörn Nočník Smart Snow-white z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7317680510211 a ID 156699
- jistota kvalitního výrobce Babybjörn
- kategorie Nočníky a redukce

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 40 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Babybjörn Nočník Smart Snow-white . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Babybjörn Nočník Smart Snow-white na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nočníky a redukce Babybjörn, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Babybjörn Nočník Smart Snow-white vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Nočníky a redukce Babybjörn, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz